ما از نیازهای پیشرفت کسب و کار شما خبر داریم

وارد حساب کاربری خود شوید.

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

داده پردازی نوین در یک نگاه

گروه نرم افزاری داده پردازی نوین از سال 1388 فعالیت خود را در زمینه برنامه نویسی و طراحی وب سایت در مسیر توسعه فناوری اطلاعات آغاز نموده و از سال 1392 با رویکردی حرفه ای در حوزه برندسازی تحیقات زیادی را انجام نموده است تا کنون با عزمی راسخ در پیش برد اهداف کوتاه مدت و بلند مدت خود توانسته است سهمی کوچک اما پر غرور در خدمت رسانی به هم میهنان خود ایفا نماید.
برندینگ مسیری است که به واسطه آن مشتریان، محصولات و خدمات یک شرکت را درک و تجربه می کنند. داده پردازی نوین جزء اولین و معدود شرکت هایی است در ایران که در بحث برندینگ ورود  پیدا کرده و به عنوان اولین و برترین طراح ایده برندینگ مشخص شده است.
وب سایت های طراحی شده توسط تیم طراحی. داده پردازی نوین با توجه به نیاز روز طراحی می شوند. این که امروزه 60% از جستجوهای اینترنتی توسط گوشی های هوشمند انجام می شود، این نیاز را القا می کند که صفحات وب سایت به تواند خود را با هر نوع نمایشگری منطبق کند.
تجهیز فروشگاه ها با سیستم کامل صندوق مکانیزه فروشگاهی:نرم افزار حسابداری قدرتمند اختصاصی برای مشاغل مختلف، پوز پرینتر، بارکد خوان،لیبل پرینت و پشتیبانی کامل سالانه برخی از خدمات داده پردازی نوین برای فروشگاه های بزرگ و هایپرمارکت ها است.
واگذاری سامانه ارسال پیامک صوتی و متنی به صورت پنل کاربری با دارا بودن شماره های بانک مشاغل کشوری به صورت تخصصی و واگذاری شماره اختصاصی به اشخاص حقوقی و حقیقی از دیگر خدماتی است که داده پردازی نوین به مشتریان خود ارائه می دهد.
زهرا عبداللهی
مترجم و تحلیلگر وب
معین تفضلی نسب
گرافیست
مهندس نارمنجی
تولید محتوا
میثم امیری
سئو

برخی از مشتریان داده پردازی نوین

گروه اجرایی مهندس صباغ
سازه های فلزی طاق بیست
شرکت نفتی پتروخضرا
شرکت نفتی پتروقطران